FESTIWAL KOBIET, czyli kwiatek na 8 marca to za mało!

FESTIWAL KOBIET, czyli kwiatek na 8 marca to za mało!

Dla Wrocławianek!

 

Przeglądajać dziś stronę https://dlalejdis.pl ujarzałam własnie to wydarzenie.

 

Jest sporo atrakcji i impreza jest oczywiście tylko dla Pań.

 

"Prezenty, smakołyki i rozmowy o babskich sprawach przy herbatce lub kawce to dobry pomysł na spędzenie marcowego święta. Można o dowolnej porze wejść i wyjść w zależności od upodobań i dyspozycji czasem. Na początku zajmiemy się problemami zdrowotnymi, zdrowym trybem życia, dietami, kulinariami, ruchem… Potem porozmawiamy o modzie i urodzie, a wieczorem przejdziemy do tematów kultury, nauki i rozrywki. Zaprosimy do rozmów ciekawe kobiety ze świata biznesu i kultury. Naszymi gośćmi będą kobiety, które na przekór losowi odniosły sukces w wielu wymiarach. Formuła festiwalu pozwoli na dostępność stoisk kosmetycznych, modowych, brafitingowych przez cały czas trwania imprezy. Dzięki temu Panie mają kilka godzin na zwiedzanie i rozmowy ze specjalistami z różnych dziedzin.

Pierwsze Panie przywitamy kwiatami z kwiaciarni BUKIETY BARANOWSKA oraz wafelkami PRINCESSA. Każda Pani otrzyma przyprawy KAMIS oraz CZEKOLADOWE KUBKI DELECTA. Dostępne będą aromatyczne herbaty i kawa. Dla fanek owocowego zdrowia – soki HORTEX i i przepyszne mieszanki warzywne HORTEX STIMERIA przyrządzane na parze .

Dla pierwszych Pań stoisko ARTISTRY (marka kosmetyków Amway) przygotowało w prezencie torebki wieczorowe. Do dyspozycji Pań przez cały czas będzie profesinalny makijażysta ARTISTRY, który doradzi jak zrobić makijaż, a nawet wykona chętnym makijaż kosmetykami ARTISTRY.

Drogeria Natura podaruje wszystkim Paniom kupony rabatowe na kosmetyki kolorowe dostępne wyłącznie w sieci Drogerie Natura. Specjaliści z Drogeria Natura zrobią bezpłatne badania stanu skóry, a wizażystki doradzą i wystylizują zainteresowane Panie.

Do dyspozycji Pań będą wróżki, tarocistki, specjaliści z zakresu medycyny naturalnej.

Podczas imprezy nie zabraknie konkursów ze wspaniałymi nagrodami.

 

UWAGA:
Ilość miejsc ograniczona, dlatego będą dystrybuowane bilety.

Cena biletu: 10 zł w dniu imprezy, w przedsprzedaży 8 zł

Przedsprzedaż biletów w siedzibie portalu dlaLejdis.pl,

l. Podwale 62a/2a, Wrocław, w godz. od 16.00 do 19.00."

 

Impreza odbedzie się w Centrum Kulturalno - rozrywkowym Zaklęte Rewiry

ul Krakowska 100,

8 MARCA od 15 00 do 21 00.

Zostaw swój Komentarz