Konkurs...Wielkanocny

Konkurs...Wielkanocny

Wielkanocny z racji nagrody

i...w sumie zbliżającej się, małymi kroczkami Wielkanocy

 

 

 

Nagrodą są dwie książki

(dwie książka jedna wygrana):

 

Wielkanoc i Pisanki:

 

WIELKANOC

 

" W książce w czterech fascynujących rozdziałach:

Wiosenne kwiaty, Naturalne dekoracje, Ozdabianie jajek i Przepisy wielkanocne

przedstawiono inspirujące pomysły, jak przygotować urocze kompozycje kwiatowe z naturalnych materiałów:

wiosennych gałązek z pączkami, pierwszych kwiatów i ptasich piór zbieranych podczas wiosennych spacerów.

Wspaniałe projekty malowanych i ozdabianych jajek, wykorzystujące naturalne barwniki oraz decoupage,

szablony i złocenie, będących idealnym własnoręcznie wykonanym prezentem.

Na 130 zachwycających fotografiach,

na których uchwycono świeżość wiosny, zaprezentowano,

jak krok po kroku samemu zrealizować opisane w książce projekty.

Udane obchody Wielkanocy, wśród naturalnych dekoracji i z tradycyjnymi smakołykami sprawią,

że poczujesz radość z nadchodzącej wiosny."


 

 

PISANKI

 

 

 

"Książka zawiera szeroki wybór różnych technik dekorowania jajek

z zastosowaniem dostępnych dla wszystkich metod pracy,

takich jak malowanie, decoupage, farbowanie barwnikami syntetycznymi i naturalnymi oraz proste sposoby złocenia.

Zaprezentowano w niej, jak zrobić własne, bajkowe złote jajko,

pokryć wydmuszkę kolorowymi spiralami z muliny i jak wykorzystać naturalne liście jako szablony.

Wykonanie projektów zostało szczegółowo opisane, krok po kroku,

i przedstawione na ponad 130 wspaniałych ilustracjach, wykonanych specjalnie do tej książki

- dzięki temu samodzielna praca jest naprawdę prosta.

To jest inspirująca, praktyczna książka pełna pięknych

i pobudzających wyobraźnię pomysłów na ozdabianie jajek

i dekorowanie domu wiosennymi stroikami."

 

 

 

Żeby  wygrać:

1. W  komentarzu pod tym postem zostaw napisaną przez siebie rymowankę, wierszyk itp .

Tematem jest ...mój blog www.kobiecemysli.pl

 

 

 

 2. Zostaw też swoje namiary,

abym mogła się po zakończeniu konkursu z Tobą skontaktować!

(mail lub telefon...itp)

 

 

 


Konkurs trwa od 20 lutego do  7 marca 2013.

8 marca ogłoszę zwycięscę!

 

 

 

 

Warunkiem otrzymania przesyłki z nagrodą jest przesłanie przez laureata konkursu

pełnych danych kontaktowych do wysyłki przedmiotu

(imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym) w ciągu 3 dni roboczych

od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach.

 

 

 

Nagroda jest moim prywatnym zakupem i zostanie wysłana tylko na terenie Polski.

12 komentarzy

 • s

  sylwiadziadek2

  Odpowiedź

  Kobiece myśli w głowie mam , i sama nie wiem czego żądam. Często myślę kim jestem ja , a jutro mówię to rola ma. I wszystko już wiem co i jak. Że blog ten zrobiła przyjaciółka ma.

 • j

  joanna72

  Odpowiedź

  Kobiece myśli krążą po głowie Kto je ogarnie, kto mi to powie, Dziś jestem miła, każdy tak ma, Lecz jutro możesz obudzić lwa. Krążę w około i szukam siebie, Przeróżne znaki widzę na niebie, Poskładać muszę w jedną całość, To wszystko co się we mnie działo.

 • a

  anya_86

  Odpowiedź

  Jest takie fajne miejsce w sieci, gdzie siedzieć mogą nawet i dzieci. Wiele ciekawych spraw jest tam poruszanych, przez wszystkie kobiety bardzo lubianych. Jest o kulinariach, książce i muzyce, tu jest jak w wielkiej inspiracji fabryce. Każdy znajdzie coś interesującego, coś zwiewnego, ciekawego czy zajmującego. Przepisów i pomysłów tutaj nie zabraknie, czasami jest też konkursowe losowanie. Lubimy to miejsce ze względu na atmosferę, trzeba tu wprowadzić jedynie kamerę:)

 • E

  Edyciak

  Odpowiedź

  Kobiece myśli- facet ich nie wyśni gdyż zmienna jest kobieta raz wrażliwa, raz kokieta. Oczopląsów i skoliozy facet nabywa gdy na blogach kobiecych bywa, ale musi czytać więcej jeśli chce zdobyć pani serce. Nam kobietom, blog pomaga o naszych sprawach się wygadać. Porady, zwierzenia na męża- gbura to nasza, niewiast, natura.:)

 • L

  Lift

  Odpowiedź

  Jak pieprz i wanilia, pełne sprzeczności, kobiece myśli, istotą błogości, raz chce raz nie chcę, zmienność mą cechą, lecz jeśli zasłużysz, ugoszczę pod strzechą :D

 • A

  Angelika

  Odpowiedź

  Nie potrafię rymować więc napiszę prostym i zrozumiałym językiem :) Z chęcią i przyjemnością przeglądam twój blog. Jesteś jak taki malutki promyczek ciepła w tym internetowym światku... Jesteś romantyczką (to lubię!) , mężatką ( jak ja;)) , a więc myślę że zrozumiałybyśmy się w mig :) Smakołyki które przygotowujesz są wspaniałe :) Szkoda, że ja nie potrafię tak gotować :( Pozdrawiam ciepło: Angelika ze swoją malutką rodzinką :) angelika_musial@interia.pl

 • m

  mikusia89

  Odpowiedź

  Kiedyś całkiem przez przypadek, gdy szukałam rozwiązań zagadek ; wpadł mi w oko blog takowy , bardzo miły , kolorowy; kobiece myśli tytuł taki nosi , o przeczytanie tak się bardzo prosił ; po krótkiej chwili stron wertowania , stwierdziłam ze świetny jest do plotkowania . Zawiera mnóstwo ciekawych notatek , jest też coś o modzie i na dodatek ; moc przepisów , inspiracji, w bardzo kobiecej tonacji , są porady i wskazówki , wszystko to od mądrej główki , kącik książek , opowieści , co wśród płyt , jakie nowości , o tym wszystkim tu przeczytasz , a jak nie wiesz to zapytasz , atmosfera zawsze miła , no i konkurs jest co chwila . Chętnie wszystkim go polecę , kto przeczyta ci tu plecę , a autorce dalszych sukcesów , szczerze życzę oraz mniej stresów , aby się wciąż powodziło i z fanami mili żyło . pozdrawiam, domi890@onet.pl

 • M

  Magda

  Odpowiedź

  Kobiece myśli W labiryncie wielu blogów, w dzikim gąszczu internetu odnalazłam stosik wpisów zostawionych przez kobietę. Przez nią samą i dla kobiet. O tym, co w kobiecie drzemie i co każda z nas ma w głowie - zawsze lekko i przyjemnie! Czasem poradami kusi, inspiruje przepisami i dla ciała, i dla duszy, recenzuje - my czytamy. Podpowiada, coś doradzi, pisze nam, co sama robi i już jest nam trochę raźniej, kiedy mamy tego bloga. Bo kobiece myśli fruną niczym wiatr po całym świecie, siadają jej na klawiaturze, by to wszystko opowiedzieć... Pozdrawiam! Jakoś tak magicznie mi się zrobiło od pisania tego wiersza :) Magda Hojwa

 • M

  Magda

  Odpowiedź

  jakoś kiepsko wyglądają wierszyki bez podziału na wersy, a szkoda ;) musisz to koniecznie poprawić w przyszłości!!! miłego wieczora!

 • a

  alic139

  Odpowiedź

  Pośród zakamarków Internetu i czeluści, odkryłam krainę przyjemności. Na jednej stronie pasja ma rozkwitała, głównie w wieczory umysł upaja i upajała. Blog co serce cieszy i oko raduje, w jednym zwykłym miejscu skarby swe znajduje. Kiedyś po necie smętnie się błąkałam, teraz na www.kobiecemysli.pl pasje swą spełniam i spełniałam. Blog Kobiece myśli jest mistrzostwem świata, swoją zawartością gigantów wymiata. Nie tylko dla ciała, ale i dla duszy, co miesiąc horoskop mnie wzruszy. Kuchenne rewolucje, świetne dania, od razu chętna jestem ich skosztowania. Ciekawe recenzje, więcej kobiet z pasją poznałam, w ekologicznych kosmetykach się wprost zakochałam. Coś z muzyki, ciekawa prasa, Kobiece myśli to moja pasja.

 • d

  dormo

  Odpowiedź

  Kobiece myśli kilkadziesiąt razy dziennie tańczą w mojej głowie polkę-galopkę, toczą nieustanne kłótnie i łaskoczą mnie w język dopraszając się głośnego wypowiedzenia.Najczęściej wstydzę się za nie rozglądając się na boki czy ktoś przypadkiem nie słyszy ich jazgotu.Mają za nic mój wiek , pozycję , wykształcenie , kulturę . Żyją własnym życiem .Dobrze ,że mam siatkę na motyle ... jak inaczej złapałabym je , zatrzymała w mojej głowie? Czasem mam ochotę je przyszpilić, uporządkować , zmusić do uległości...Musieliby mnie skazać za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem . Wolę spokojnie przeczekać , może się ustatkują , uspokoją ? Mam pomysł , wyślę je do Ciebie i ...rób z nimi co chcesz ! :)

Zostaw swój Komentarz