Kuchnia to miejsce, które wszystkim kojarzy się z domową, ciepłą atmosferą i aromatami ulubionych dań. To prawda, że więcej uwagi dedykujemy salonowi czy jadalni, ale to w kuchni witamy nowy dzień z kubkiem porannej kawy. Dlatego też meble do kuchni powinny być nie tylko praktyczne i funkcjonalne. Ich design tworzy niepowtarzalny klimat, który sprawia, że z chęcią przebywamy w kuchni. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć aranżację kuchni, skorzystaj z pomocy specjalistów z meblemarkowski.pl. Projektanci stworzą dla Ciebie indywidualny projekt wymarzonej kuchni. Aby urządzić funkcjonalną kuchnię, warto kierować się funkcjonalności i ergonomią mebli. Na meble kuchenne modułowe składa się zestaw pojemnych szafek. Zrezygnuj z wąskich pólek i szafek, które nic nie wniosą do twojej kuchni. Projektanci mogą Ci wybrać odpowiedni układ mebli do powierzchni twojej kuchni. 

Meble kuchenne– na co warto zwrócić uwagę? 

Zanim wybierzesz meble kuchenne, zainteresuj się najważniejszym elementem, czyli frontami. Fronty są dostępne w macie lub w połysku. Od wielu lat modne są fronty na wysoki połysk. Świetnie wpisują się w trend nowoczesności i innowacyjności. Choć zwolenników matowych mebli nie brakuje. Na matowych powierzchniach nie widać śladów palca, na przykład, wtedy gdy otwierasz szafkę. Połysk świetnie komponuje się ze stylem glamour. Z kolei mat dodaje klasycznej elegancji. Tak naprawdę wszystko zależy od dodatków. 

Meble kuchenne w stylu skandynawskim

Niezmiennie od lat największą popularnością cieszą się meble kuchenne w stylu skandynawskim. Najlepsze połączenie stanowi biały front z dębowym lub sosnowym blatem. Jeżeli obawiacie się bieli, postacie na równie skandynawskie szarości, które wraz z jaśniejszym blatem ociepla wnętrza. Model Kamudo ML to propozycja dla miłośników wiszących szafek. Meble są dostępne w różnych rozmiarach, tak aby dopasować je do wolnej powierzchni. Na meblemarkowski.pl może zauroczyć się także meblami do kuchni  w stylu loftowym,  industrialnym, retro, glamour i klasycznym.