Warto odwiedzić salon łazienek Wrocław, gdy urządzasz lub odświeżasz łazienkę. Duży wybór ceramiki, baterii, płytek i mebli łazienkowych przyciąga wielu klientów poszukujących dobrego stylu w artykułach wyposażenia wnętrz. W salonie dostępne są produkty polskich dostawców, a także znanych włoskich marek. Na naszej stronie prezentujemy tylko część oferty. Jeżeli chcesz naprawdę dużego wyboru odwiedź Elements – salon łazienek Wrocław. Mnóstwo produktów czeka na odkrycie!

Prezentujemy ogromną kolekcję płytek, na którą składa się ponad 1000 wzorów. Mamy wszystkie aktualne nowości w salonie łazienek Wrocław dostępne od ręki lub dostarczane w ciągu 72 godzin od zamówienia.

Gotowe zestawienia do łazienki

W przestronnym salonie prezentujemy kolekcję najnowszych rozwiązań do łazienek. Wrocław to jedno z miast, w którym możemy spełniać oczekiwania klientów. Część osób woli robić zakupy w sklepie stacjonarnym. Rozumiemy, że nie wszystkie cechy produktów można sprawdzić przez Internet. W salonie ocenisz odcień płytek w dziennym świetle, wyczujesz fakturę, a także sprawdzisz, czy kolory na ściany i podłogę ze sobą współgrają.

Salon łazienek Wrocław przyciąga klientów bogatą ekspozycją produktów w zestawach. Na miejscu można obejrzeć aranżacje przygotowane przez projektantów, a także umówić się na konsultacje.

Marka VIGOUR w salonie łazienek Wrocław

Salony Elements oferują (na zasadzie wyłączności) produkty marki VIGOUR. Ceramika, odpływy, umywalki, wanny, brodziki, meble i dodatki w kilku wyjątkowych seriach produktowych tworzą spójną ofertę. Wszystkie kolekcje łączy minimalizm i ponadczasowy styl. Elementy można ze sobą łączyć i z biegiem czasu uzupełniać. Wszystko do siebie pasuje idealnie! Na uwagę zasługują wanny w finezyjnych kształtach, owalne, prostokątne i narożne, a także wiele innych produktów, które oferuje salon łazienek Wrocław w przystępnych cenach.

Wyposażenie łazienki z logo VIGOUR jest doceniane i nagradzane przez branżę na rynku polskim i arenie międzynarodowej. Przekonaj się, czy ten styl sprawdzi się w twojej łazience! Marka VIGOUR jest dostępna w sieci salonów Elements w ponad 20 miastach.

Porady profesjonalistów

Salon łazienek Wrocław oferuje tysiące produktów w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Asortyment odpowiada światowym trendom w wyposażaniu nowoczesnych mieszkań. Sięgnij po najlepsze rozwiązania, które oferuje nasz salon łazienek: Wrocław ul. Bolesława Krzywoustego 82-86 czynny codziennie poza niedzielą.

Oferujemy także usługi dla klientów, którzy potrzebują profesjonalnych porad w urządzeniu łazienki. W trudniejszych zagadnieniach warto poprosić o wsparcie specjalisty. Na naszej stronie jest możliwość zamówienia konsultacji z architektem wnętrz. W tym celu skorzystaj z opcji Umów się na spotkanie i wypełnij formularz kontaktowy.

Pomocą służą także eksperci w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, OZE – odnawialnych źródeł energii, centralnych odkurzaczy i wielu innych. W salonie można uzyskać więcej informacji, obejrzeć projekty i poznać nowoczesne rozwiązania. Zapraszamy!