Dlaczego akurat welur?

Welur jest bardzo popularną tkaniną w tych czasach, a jest to spowodowane jego wieloma zaletami. Ale czym on tak naprawdę jest i dlaczego uważany jest za jeden z lepszych materiałów? Welur przybył do Europy w XII wieku z Indii i na samym początku istnienia był on uważany za materiał królewski. Paręnaście lat temu welur wykorzystywano do zasłon, elementów dekoracyjnych lub jako obicie mebli. Niestety na pewien czas został on zastąpiony innymi materiałami, ale jak dobrze wiemy, moda zatacza koło. Struktura weluru jest bardzo miękka i puszysta. Bardzo wysoka wytrzymałość, odporność na różnego rodzaju rozciąganie i rozrywanie jest jego kolejnym plusem. Posiada powłokę teflonową, która zapobiega wnikaniu wody i brudu w głąb mebla.

Jakie łóżko wybrać do minimalistycznej sypialni?

Minimalistyczne wnętrza charakteryzują się jasnymi kolorami. Dlatego idealnym wyborem będzie łóżko tapicerowane jasne lub łóżko tapicerowane jasnoszare. Odcienie szarości, biel to kolory, które tworzą naszą sypialnie bardziej przytulną i przyjemną. Na naszej stronie znajdziesz łóżko tapicerowane jasnoszare z metalowym stelażem oraz z otwieranym do góry pojemnikiem na pościel, a to wszystko w jednej cenie! W zestawie dodajemy materac kieszeniowy H3! Oczywiście, zgodnie z Twoimi potrzebami, materac możemy wymienić na inny. Wszystkie wykorzystywane przez nas tkaniny są bardzo wysokiej jakości. 

Dlaczego lozkodesign.pl?

Przede wszystkim stawiamy na zadowolenie klienta. Nasze profesjonalne doradczynie i profesjonalni doradcy bardzo chętnie udzielą Ci wszelkich informacji na temat mebli, tkanin oraz materiałów wykorzystywanych przez nas. Kupując u nas masz gwarancję solidnego wykonania zadania, które zrealizujemy na czas! W naszej ofercie znajdziesz wiele tkanin, m.in welur, ekoskóra i kolorów. Wszystko po to, abyś mógł wybrać kolor oraz materiał, który będzie idealnie pasował do Twojego wymarzonego wnętrza. Należy pamiętać, że zmiana tkaniny nie zmienia ceny produktu!