Niesamowite jest to, że wystarczy poczuć dany zapach, aby jednej chwili uruchomiła się cała lawina wspomnień, jakie się z nim kojarzą. Większość osób ma swoje ulubione zapachy, które przenoszą ich do beztroskiego dzieciństwa, chwil spędzonych z kimś bliskim sercu czy do wakacji, jakie były spełnieniem marzeń. A skoro zapachy mają tak wielką moc, to warto się nimi otaczać i nie ograniczać się tylko do perfum. Chcesz zrobić sobie w domu aromaterapię i poczuć zapachy lata w środku zimy? Z produktami dostępnymi w naszym sklepie jest to bajecznie proste. 

Duża świeca – długie godziny relaksu połączonego z aromaterapią

Wśród asortymentu dostępne są świece w pojemniczkach i słoiczkach o różnej wadze, a tym samym o zróżnicowanym czasie palenia. Sięgając po jakiś zapach po raz pierwszy, możemy wybrać najmniejszą ze świec, ponieważ jeśli okaże się, że nie przypadnie nam on do gustu, to nie będziemy musieli żałować wydanych pieniędzy na coś, z czego nie będziemy korzystali. Jednak jeśli mamy już sprawdzone zapachy lub jesteśmy przekonani, że konkretne połączenie nut zapachowych przypadnie nam do gustu, wtedy warto wybierać warianty średniej lub dużej wielkości. Duża świeca potrafi palić się sto dwadzieścia, a niektóre z nich, takie jak Alfresco Afternoon Yankee Candle, nawet sto pięćdziesiąt godzin. Aromat dzikich kwiatów, nektarynki i jałowca sprawi, że nasze zmysły zostaną dopieszczone i poczujemy się jak na wyczekiwanych wakacjach… Świece marki Yankee Candle to wysoka jakość za sprawą składników zapachowych o odpowiednim nasyceniu, bawełnianego knota i naturalnego wosku. 

Designerskie pałeczki zapachowe Yankee Candle 

Chcesz żeby w domu unosił się piękny zapach o każdej porze dnia i nocy? W takim razie doskonałą propozycją są pałeczki zapachowe, które nie tylko wypełniają wnętrze cudownym aromatem, ale też pięknie się prezentują. Możemy je postawić zarówno w salonie, jak i w przedpokoju czy łazience. W zależności od tego, jak intensywny zapach chcemy uzyskać, to do flakonika wkładamy mniejszą lub większą ilość drewnianych pałeczek.