Panele podłogowe to praktyczne rozwiązanie, które łączy ładny wygląd i funkcjonalność. Dzięki wysokiej jakości są doskonałym materiałem wykończeniowych, które kolorem często przypominają drewno. Panele Barlinek w Panel Dom zapewniają podłogę wysokiej jakości, która doskonale komponuje się z każdym stylem wnętrza. Panele Barlinek mają także atrakcyjne ceny, nie wymagają konserwacji i są praktycznie uniwersalne.

Na rynku istnieje kilka rodzajów paneli, należą do nich:

  • laminowane – powstają z czterech warstw, są odporne na przeciążenia i blaknięcie,
  • drewniane – są najbardziej wymagające, potrzebują lakierowania i olejowania,
  • winylowe – są odporne na wilgoć i doskonale wytłumiają odgłos kroków,
  • polimerowe – odporne na niemal każde uszkodzenia.

Dodatkowo panele Barlinek można szybko i łatwo ułożyć zarówno w mieszkaniu, jak i w budynku użyteczności publicznej.

Panele Barlinek: dlaczego warto je wybrać?

Panele Barlinek to najwyższa jakość, która zapewni Ci doskonałej jakości wykończenie podłogi. Będą służyć przez wiele lat, zachowując piękny wygląd w każdym wnętrzu. Ich montaż jest prosty, a podłogę można ułożyć samodzielnie.

Panele Barlinek są również tym, na co warto postawić do pomieszczeń, które są bardziej wymagające jak np. kuchnia czy łazienka. Dodatkowo panele Barlinek projektuje grupa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, które dystrybuują najlepsi producenci. Każdy rodzaj paneli ładnie wygląda i jest wytrzymały. Nie czekaj, skontaktuj się z Panel Dom już dzisiaj i zamów swoje panele podłogowe!