Obroże elektryczne dla psa to gadżet, o którym powinni pamiętać wszyscy właściciele czworonogów. Dzięki nim łatwiej jest prowadzić tresurę psa. Ponadto obroża jest pomocna w nauce pożądanych zachowań, uczy samokontroli i posłuszności. Zobaczcie sami, jakie korzyści wynikają z inwestycji w obroże dla psów. 

Obroże elektryczne dla psów – poznajcie ich zalety!

Obroże elektryczne dla psów dostępne są w sklepie internetowym regmag.pl w bardzo atrakcyjnych cenach. Produktem godnym polecenia jest nowoczesna obroża treningowa, której największą zaletą jest wodoszczelność. Obroża treningowa zawiera pilot sterujący. Produkt posiada wyświetlacz, a jego zasięg wynosi nawet 800 metrów. Warto jeszcze dodać, że parowanie odbiornika i obroży jest bardzo intuicyjne. Obroże elektryczne dla psa dodatkowo wyposażono w silikonowe nakładki, których zadaniem jest ochrona skóry i sierści pupila przed odparzeniem i ocieraniem elektrod. Obroża sama w sobie jest niewielka, podobnie, jak jej waga. Dlatego z powodzeniem mogą ją nosić zarówno małe, jak i duże psy. To, co najważniejsze to, że produkt jest bezpieczny dla zwierząt i nie zagraża ich zdrowiu.

Co zawiera zestaw?

Decydując się na zestaw nowoczesnej treningowej obroży, możecie spodziewać się obroży z wbudowanym akumulatorem, nadajnik także z akumulatorem, pasek – obrożę, ładowarkę USD, kabel microUSB, diodę testową oraz impulsy elektryczne. Ponadto znajdziecie w pakiecie znajdziecie również zestaw nakładek na elektrody do regulacji, instrukcję obsługi w języku polskim, a także pudełko podarunkowe. 

Obroże elektryczne dla psów – zastosowanie 

Ważną informację stanowi fakt, że obroże elektryczne dla psów stosuje się jedynie jako dodatek wspiera jacy trening. To urządzenie, które w połączeniu z głosowymi komendami wydawanymi przez właściciela pupila pozytywnie potęgują proces nauki psa poprawnego zachowania. Siła bodźców emitowanych przez obrożę jest regulowany przez właściciela pupila.