Urządzanie łazienki jest nie lada wyzwaniem w szczególności dla młodych ludzi. Wybór akcesoria łazienkowych naprawdę zaskakuje. W dużej łazience nie może zabraknąć wanny, a jeśli zdecydujemy się na wannę, to musimy wybrać kran i prysznic. Czy stojąca bateria wannowa będzie strzałem w dziesiątkę? A może bateria do wanny z termostatem lepiej się sprawdzi? Tak naprawdę wszystko zależy od naszych oczekiwań i preferencji. Podpowiadamy jakimi cechami wyróżniają się poszczególne baterie. Zapraszamy do lektury!

Czym jest termostat w baterii i do czego służy?

Bateria wannowa jednouchwytowa z termostatem to rozwiązanie nie tylko designerskie, ale i praktyczne. Wbudowany termostat ma za zadanie mieszać wodę ciepłą z zimną. Dlatego kiedy rano chcemy zabrać prysznic lub kąpiel, mamy pewność, że na głowę nie spadnie na nas deszcz zimnej wody. To pewnego rodzaju luksus – odkręcać kran i już po kilku sekundach cieszyć się ciepłą wodą. 

Ferro baterie wannowe– postaw na klasykę

Ferro baterie wannowe https://superbateria.pl/baterie-wannowe dostępne na superbateria.pl cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. To tradycyjny i klasyczny rodzaj baterii ściennej, który doskonale pasuje do minimalistycznych wnętrz. Dlaczego warto postawić na baterię wannową jednouchwytową? Bateria wannowa jednouchwytowa jest bardzo prosta zarówno w montażu, jak i obsłudze. Instaluje się ją przy ścianie. Z koeli obsługa polega na tym, by jedną ręką ruchem pionowym do góry uruchomić wodę. Gdy przesuniemy uchwyt w prawo mamy wodę zimną, a w lewo wodę ciepłą. To bateria dla wanny i prysznica! Uniwersalny produkt, który sprawdzi się także przy armaturze prysznicowej. Bateria ścienna do wanny posiada regulator ceramiczny, automatyczny przełącznik wanna/prysznic lub natrysk z blokadą. Przyznacie sami, że opcji jest wiele. Kran jest chromowany tak, by dłużej cieszyć się jego naturalnym wyglądem. Warto dodać, że akcesoria łazienkowe są bardzo wrażliwe na szkodliwe działanie wody, zmianę temperatur oraz wilgoć. Dlatego dobrze jest po każdej kąpieli wycierać armaturę do sucha. 

Bateria na wannę z prysznicem w nowoczesnej łazience!

Nowoczesne łazienki stawiają na duże wanny ulokowane w centrum pomieszczenia. Zazwyczaj są to wanny wolnostojące wraz z baterią na wannę stojącą. Tego typu bateria jest dodatkiem samym w sobie! Potrafi pięknie ozdobić całe wnętrze. W końcu stoi w centralnym punkcie, więc zasługuje na specjalną oprawę. W sklepie internetowym superbateria.pl znajdziecie innowacyjne modele baterii do wanny i prysznica w najróżniejszych odsłonach. Wszystkie nawiązują swoim designem do różnych stylów. Produkty inspirowane są flagowymi wyznacznikami danego trendu. W asortymencie nie brakuje armatury produkowanej na modłę skandynawską, loftową, glamour a nawet na vintage. Sklep zgromadził artykuł pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i cenionych producentów. Zajrzyjcie do oferty i wybierzcie produkty szyte na miarę Waszych oczekiwań!